Aktuality - Červené barety

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Aktuality

_________________________________________________________________________________


Velikonoční přání


Vážení přátelé, kamarádi, výsadkoví veteráni, sympatizanti našeho spolku,

přejeme Vám krásné a pohodové prožití svátků velikonočních. Mužům bohatou pomlázku, ale ať nemají moc pod čepicí a ženám přejeme rozumné muže, aby nevzpomínaly na velikonoční svátky ve špatném. Snažme se udržovat tuto tradici v dobrém slova smyslu. Velikonoce jsou svátky jara.


Michal a Jindra


_________________________________________________________________________________


VČS KVV Bratislava - Bernolákovo


Vážení přátelé, kamarádi, sympatizanti,

v
sobotu 3.3. se náš spolek zúčastnil výroční členské schůze Klubu vojenských výsadkárov Bratislava. Již tradičně je tato schůze pořádána v Bernolákově. Jsme na tuto schůzi zváni každý rok a pozvání vždy rádi přijmeme. Vládne zde vždy úžasná přátelská atmosféra a tím, že tam zůstáváme přes noc se můžeme zúčastnit i neformálního společenského večera při hudbě a tanci. Přikládáme několik fotografií ze schůze. Ještě jednou děkujeme organizátorům za pozvání a těšíme se na další společná setkání. Za fotografie děkujeme fotografu KVV Prostějov Jaroslavu Kovářovi.

Michal a Jindra

_________________________________________________________________________________


OSLAVA 95. narozenin Ivana Kutína


Vážení přátelé, kamarádi a sympatizanti našeho spolku,

1.2. Jsme se rozjeli do Brna do Komutního centra pro válečné veterány, abychom společně s ostatními výsadkáři a kolegy popřáli našemu kolegovi, brněnskému členu KVV Jan Kubiše, bývalému NŠ 22. výsadkové brigády v Prešově a jednomu z prvních příslušníků výsadkového vojska, který sloužil ještě v Zákupech plk. v.v. Ing. Ivanu KUTÍNOVI k jeho významnému životnímu jubileu - 95 let. Atmosféra byla naprosto úžasná, přátelská a pan KUTÍN opět nezklamal, když zhruba 15 minut dokázal plynule a srozumitelně hovořit o svém životě v armádě. Přinášíme Vám pár fotografií. Více fotografií z této akce najdete na https://www.zonerama.com/jardakov/Album/4068563. Popřáli jsme panu Kutínovi jak je zvykem pevné výsadkové zdraví a hodně elánu a chuti do života. Poděkování určitě patří předsedovi KVV Jana Kubiše Brno, kol. Jaroslavu Forštovi a jeho lidem za přípravu akce.

Michal a Jindra

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky